אודותינו

כבר למעלה מ- 50 שנה, שאנו בחברת קיסר ריהוט משרד ארגונומי, מובילים את תעשיית הריהוט המשרדי ופתרונות הישיבה בישראל.

החברה הינה חברה משפחתית, שנוסדה בשנות ה-60 על ידי אדי טל ז”ל, וכיום מנוהלת על ידי הוד טל, בנו של אדי. החברה בעלת מוניטין ונסיון של למעלה מ-50 שנה בתחום ומתמחה בשיווק פתרונות ישיבה מעוצבים וארגונומיים למשרדים ביתיים ורגילים. קיסר מובילה בשנים האחרונות את שוק הארגונומיה המשרדית בארץ. אנו מעמידים לרשות לקוחותינו אולם תצוגה ענק, אתר אינטרנט הכולל מגוון רחב של מוצרים וכן יעוץ ארגונומי אישי.

אנו מייבאים את המוצרים שלנו מחברות מובילות באירופה עפ”י סטנדרטים בינלאומיים ובהתאם לתקן האירופאי ותקני איכות מחמירים בתכנון, פיתוח, וייצור.

שמנו לנו למטרה לשלב בין עיצוב מתקדם בעבודה עם אדריכלים ומעצבי פנים, התאמה לצורכי הלקוח, שמירה ללא פשרות על כללי הארגונומיה ושימוש במיטב חידושי הטכנולוגיה העולמית הקשורים במערכות ישיבה.

את המוצרים שלנו אנו מוכרים אחרי שניסינו אותם בעצמנו והחלטנו שהם יעילים ואיכותיים מעבר למראה המודרני שלהם. כל מוצר שבחרנו נבחר עם מטרה אחת לנגד עינינו – לעזור לגוף שלך להישאר במצב הטיבעי שלו. לכן, הביקורת הטובה ביותר למוצרים שלנו, היא איך הגוף שלך מושפע מהם. אם אתה מרגיש את ההבדל – המוצר עושה את תפקידו. מכיוון שאנו רוצים לאפשר את סביבת העבודה האיכותית הזו לכולם, אנו דואגים גם לייבא את המוצרים במחירים הנוחים ביותר. אנו עומדים מאחורי כל מוצר שאנו מוכרים, החל משלב המכירה, המשלוח, ההרכבה והשירות לאחר המכירה.

אנו מייבאים את המוצרים שלנו מחברות מובילות באירופה עפ”י סטנדרטים בינלאומיים ובהתאם לתקן האירופאי ותקני איכות מחמירים בתכנון, פיתוח, וייצור.

מוזמנים להתאמה אישית ארגונומית למבקרים באולם תצוגה בק. אריה פ"ת.

הכיסאות המובילים בעולם העומדים בתקנים בינלאומיים:

> קולקציית UK Comfort אנגליה
> קולקציית Sitplus USA ארה"ב
> קולקציית Backapp Sweden שבדיה

כיסאות ארגונומיים אורטופדיים עם לפחות 18 אפשרויות התאמה לגוף 5 שנות אחריות. קנייה חכמה עם אפשרות התנסות בבית הלקוח עם הכיסא במשך שבוע ימים. אפשרות החזרה עם החזר כספי מלא על הרכישה.

אתם מוזמנים להצטרף לחוג לקוחותינו ולמהפיכת הארגונומיה במשרד ובבית!

הצוות הארגונומי לרשותכם בכל שאלה ועניין: