המשרד הביתי הוא כבר לא עניין חדש. שוק העבודה השתנה מאוד מאז פרוץ הקורונה ועשרות אלפי ישראלים עברו לעבוד מהבית, בין אם כל השבוע או בחלק מהימים.

כתבות רבות כבר נכתבו על המעבר לעבודה מהבית ועל הצורך לארגן "פינת עבודה" שהיא כבר מזמן לא פינה, אלא מרחב ייעודי בבית המשמש בעיקר לעבודה מול מחשב.
רבות גם נכתב על "מחלת הישבנות" ועל הצורך לשמור על הבריאות של כל מי שעובד שעות רבות ביממה מול מחשב.

אבל יש נושא אחד עקרוני וחשוב שכמעט ולא נכתב עליו, למרות שהוא מהווה עניין משמעותי וחשוב מאוד כאשר מכניסים עמדת עבודה לחלל המשותף של הבית: איך לשלב מבחינה עיצובית את עמדת העבודה עם החדר או המרחב הביתי בו היא ממוקמת.

מסתבר שזה בכלל לא עניין של מה בכך. עמלתם רבות על עיצוב הבית שלכם, הסלון והמטבח משדרים בדיוק את האוירה שרציתם – בסגנון, בצבע, בתאורה – ועכשיו אתם צריכים להכניס למרחב הזה שולחן עבודה איכותי מבלי שבן או בת הזוג שלכם יגידו לכם, בצדק, להעיף את המפלצת הזאת לכל הרוחות כי היא הורסת את הלוק של הבית…

מתברר שהדרך היחידה להגיע לשילוב מושלם של המשרד הביתי בחלל הבית, היא עיצוב עמדת עבודה בהתאמה אישית מלאה. איך עושים את זה? מתברר שחברת "קיסר ריהוט משרדי ארגונומי" היא היחידה בארץ המאפשרת לכל אדם להזמין ולקבל שולחן עבודה ארגונומי מקצועי במידות שמתאימות לו, עם רגליים בצבע ובסגנון שהוא רוצה ועם פלטה בדיוק בגודל, בצבע ובמרקם שתשתלב באופן הרמוני בחלל הביתי.

אז מה הסוד של קיסר? איך חברת ריהוט ארגונומי יכולה לספק לכל אחד בדיוק את השולחן שהוא רוצה בהתאמה אישית גם כשמדובר בעמדה אחת בלבד ולאו דווקא בהזמנה גדולה של עמדות רבות וזהות המיוצרות בפס ייצור סדרתי?

מסביר הוד טל, מנכ"ל החברה והאיש שמזוהה כבר שנים כגורו של עולם הריהוט הארגונומי בישראל:
"הסיבה שאנחנו יכולים לספק שולחן בודד בהזמנה אישית היא שיתוף פעולה ייחודי שלנו גם עם מספר חברות שמייצרות רגליים לשולחנות וגם עם חברת EGGER מאוסטריה. EGGER היא חברת ענק בינלאומית המתמחה בעיצוב ויצור משטחים ברמה גבוהה ביותר למטבחים, לפרקטים ולשולחנות עבודה. המשטחים שלה מיוצרים בטכנולוגיות המתקדמות ביותר בעולם ועשויים מ-80% אורן ו-20% בוק עם מאפיינים איכותיות כמו עיכוב בעירה, צפיפות, חוזק ועמידות בפני רטיבות ושריטות. כל המשטחים מיוצרים בתהליך אקולוגי, מבוססים על חומרים ידידותיים לסביבה ועומדים בתקני האיכות האירופאיים המחמירים ביותר.

אנחנו מאפשרים לכל אחד להגיע אלינו ולבחור בדיוק את סוג השולחן שמתאים לו (קבוע, מתרומם פניאומטי או חשמלי), את העיצוב והצבע של הרגליים, וכמובן גם את המידה והגוון של הפלטה. אנחנו נותנים מענה מלא לכל לקוח שמגיע אלינו לאולם התצוגה, יושבים אתו כדי להבין בדיוק מה הוא צריך ובונים יחד את השולחן שהכי מתאים לו, למשפחה שלו ולמרחב הביתי שלו.

מי שמעדיף להזמין אונליין, מוזמן להיכנס לאתר שלנו (ergonomicoffice.co.il) ולעשות שימוש במערכת הקונפיגורטור החדשנית המאפשרת בלחיצת מקש לקבל את כל מה שצריך כדי לקבל עמדת עבודה מותאמת אישית הן מההיבט הבריאותי ארגונומי והן מבחינת ההעדפה העיצובית.
הקונפיגורטור באתר מאפשר לבחור את רגלי השולחן והפלטה, ואף להוסיף אביזרים מומלצים כמו זרועות למסכים, תאורה, עכברים ומקלדות ארגונומיות, משטחי עבודה, הדום רגליים, אבזרי חשמל, משענות זרוע דינמיות וכיסא אורטופדי מתאים."

אז אם גם אתם עובדים שעות רבות מול המחשב בבית וצריכים עמדת עבודה ארגונומית איכותית, כל מה שאתם צריכים הוא להגיע עם בן או בת הזוג לאולם התצוגה או לאתר של קיסר ולבחור ביחד את עמדת  העבודה שתשתלב באופן הרמוני עם החלל הביתי שלכם.