חשיבות הזרועות

יותר חופש, יותר נוחות…ולכן יותר פרודוקטיביות

זרועות צג מחשב הן אביזר פופולרי עבור אנשים העובדים עם מחשב נייח או נייד. הזרועות מאפשרות להחזיק את המסך בגובה ובמרחק ארגונומיים לצפייה מיטבית ומומלצים מאוד למניעת כאבי צוואר וגב. ישנם מספר סוגים של זרועות צג בשוק, זרועות לתלייה על השולחן הן הנפוצות ומומלצות ביותר.

כאשר עובדים עם יותר ממסך אחד, הזרועות מביאות נוחות ברורה. ניתן לתלות שני מסכים ואף יותר על זרוע בודדת ובכך לפרוס את המסכים על פני משטח העבודה למען נוחות מרבית, פינוי שטח וחיסכון בזמן רב.
העיצוב של הזרועות הוא עיצוב מודרני ומתוחכם עם גימורים מסוגננים שכוללים מערכת ניהול כבלים משולבת כדי לשמור על איזור העבודה שלך מסודר ומראה נקי.

לזרועות למסך יש כמה וכמה יתרונות שאולי אף פעם לא חשבתם עליהם, והנה הבולטות שבהן:
-זרוע למסך עשויה למנוע ולהקל משמעותית על כאבי הגב והצוואר בעזרת התאמה של גובה ומרחק המסך, וכך תוכלו להישען על כל משענת הכיסא או לעמוד מבלי לרכון קדימה לכיוון המסך.
-הזרוע מפנה מקום ומשאירה הרבה שטח פנוי על השולחן או על משטח ההרמה.
-זרוע מאפשרת לסובב את המסך 360 מעלות בקלות רבה, ובכך אפשר לסובב את המסך לכיוון מי שיושב ממול/בצד מבלי שמישהו יזוז מהמקום.

זרוע למסך/ים של קיסר מאפשרת התאמה קלה של הזווית האנכית והאופקית כדי למנוע החזרת אור לא רצויה. בנוסף לכך, בוכנת הגז של הזרוע מאפשרת לכוונן אותה למעלה או למטה בקלות רבה. תכונה מיוחדת נוספת של הזרוע הזו היא שתי יציאותUSB נוחות הממוקמות בבסיס הזרוע, ומאפשרות להטעין טלפון, להעביר נתונים או לחבר עכבר או מקלדת.

לכל הזרועות שלנו לחצו כאן

מתאם (ללא זרוע) לנשיאת מחשב נייד

140

זרוע למסך דגם DLB560

455

זרוע ארגונומית למסכים גדולים

655

זרוע ל- 2 מסכים דגם DLB560D

869

זרוע למסך מחשב שני מפרקים

1,255

זרוע ארוכה מתקפלת 90 ס"מ

1,690

זרוע כפולה למסך מחשב, שני מפרקים

2,040
סל קניות שלי
חנות
0 items סל קניות
דילוג לתוכן