שולחנות עמידה

גוף האדם לא נועד להישאר בתנוחה אחת לאורך שעות במיוחד שמדובר בישיבה. ישנן מספר פתרונות עמידה ישיבה אותם ניתן לבחון בהתאם לצורך האישי. שולחנות העמידה ישיבה הינם הבסיס ליצירת סביבה ארגונומית במשרד. 

שולחנות אלה הם האפקטיביים ביותר בהשגת הגמישות והנוחות למשתמש ועל ידי כך שיפור בבריאות ובתפוקת העבודה.

קיסר פתרונות ארגונומים למשרד, מציאה את מגוון המוצרים הרחב והמקצועי ביותר בארץ לריהוט המשרדי ארגונומי לפי צורך ותקציב.
תוכל למצוא שולחנות מתכוננים על ידי שני מנועי חשמל עם אפשרות לשנות את מידת השולחן לפי דרישה ומיבחר פלטות עץ עליונות בצבעים שונים חידוש עולמי התחום השולחנות עמידה הם שולחנות המתכוננים באמצעות בוכנות גז.

פיתוח יחודי זה אינו דורש חיבור לחשמל וכן מוזיל את עלות המוצר בלי לפגוע באיכותו.

אם יש לך כבר שולחן ואתה מעוניין והפוך אותו לשולחן עמידה מבלי לשנות אותו ישנם מספר פתרונות:
משטח מתכוננן על גבי השולחן – הופך את השולחן הקבוע לארגונומי בעמידה על ידי הוספת משטח על גבי השולחן שמאפשר הגבהה של המשטח לעמידה
פתרון נוסף הוא זרועות מסך משולבות עם משטח למקלדת שמאפשרות לעבוד בישיבה או להרים את המסך והמקלדת לעמידה. מדובר בפתרון מהיר ואלגנטי למי ששומר על השולחן הקבוע שלו ומעוניין לשפר את בריאותו ונוחיותו כמו גם את תפוקת העבודה שלו.

להפוך אתה המשרד ליעיל יותר

אם אתם בעלים של משרד או מנהלים אחד כזה, אתם מתמודדים עם לא מעט אתגרים. עבודה מול הלקוחות ומול ספקים, הנהלת חשבונות, דאגה לכל פרט ופרט סביב המשרד וכמובן, התנהלות מול העובדים. אחת הבעיות שמנהלים חווים, היא התמודדות עם בעיות בריאות של עובדים – בעיות שגורמות אף להיעדרות מהעבודה. יש לכך סיבות שונות ואחת מהן שנוגעת ישירות לעולם העבודה המודרני, היא העבודה הממושכת מול מחשב ובעיקר, הישיבה הממושכת שעות רבות ללא תזוזה כמעט – מה שגורם עם הזמן לכאבי צוואר, כאבי גב, בעיות ראייה, כאבי ראש ומה לא…

אתם יכולים לשנות את מנח העבודה של העובדים שלכם ויכולים לספק להם סביבת עבודה ארגונומית טובה יותר עם שולחנות עמידה.

קצת על שולחנות העמידה

הם אומנם לא נראים עדיין בכל משרד ומשרד, אך לאט לאט הם הולכים והופכים לפופולאריים יותר ויותר. שולחנות עמידה כשמם כן הם, שולחנות עבודה מתכווננים שמאפשרים לעבוד בעמידה ולא בישיבה. יש שולחנות מתכווננים בצורה ידנית ויש שולחנות מתכווננים באופן חשמלי, יש שולחנות בצבעים שונים משוכללים יותר או פחות, אך מה שמשותף לכולם – עבודה בצורה טובה יותר מבחינה ארגונומית, פחות כאבי גב וצוואר ופחות בעיות בריאות נוספות ובשורה התחתונה – עובדים בריאים יותר שנעדרים פחות מהעבודה.

יעילים לא רק לגב ולצוואר

העבודה המודרנית שנעשית ברובה אל מול מחשב, הביאה עמה לא מעט רעות חולות. יש יותר ויותר מחקרים שמדברים על הקשר בין עבודה יושבנית (בישיבה) לבין עלייה בסיכויים לחלות במחלות שונות כמו סרטן, בעיות לב, סוכרת, ייתר לחץ דם ואחרות. ישיבה ממושכת מקטינה את זרימת הדם לאיברים השונים, מעלה כולסטרול וכמובן יותר מכל – תורמת לבעיית ההשמנה. עבודה בעמידה לעומת זאת ובעיקר אם היא משולבת עם ישיבה, מקטינה את הסיכויים לחלות באחת או יותר מהמחלות הללו. כך, שאם אתם עושים שימוש בשולחנות ישיבה, עבורכם או עבור העובדים שלכם, אתם תורמים לבריאותכם ובריאותם.

להגדיל את תפוקת העובדים

עבודה ממושכת בישיבה נבדקה ונמצאה גם כמקטינת תפוקה. הגוף עייף יותר וחוסר תזוזה מפחית ערנות ולעומת זאת, עבודה עם שולחנות עבודה מגבירה את התפוקה פי 2! יש יותר ויותר מחקרים שתומכים בטענה הזו ולא לחינם ניתן לראות יותר ויותר בנוף ההייטקיסטי את השולחנות הללו. יותר ויותר מנהלים מבינים את היתרונות הרבים שלהם ומכניסים את השולחנות הללו לשגרת יומם של העובדים שלהם.

כל הסיבות מצדיקות – רכישת שולחנות עמידה נכונה לעסק שלך!

 

אם אתם מתלבטים האם לרכוש שולחנות עמידה, כל המחקרים והבדיקות מראות שזה צעד הכרחי. גם יעילות רבה יותר של העובדים, גם בריאות טובה יותר, גם נוחות מרבית וגם האפשרות להתאים את השולחנות הללו למרחב העבודה. אין באמת סיבה שלא לרכוש אותם וכמה שיותר מהר!

 

ארגונומיה מהי?ארגונומיה משרדית הינה התאמה של סביבת המשרד, עבורך, בעיקר בעבודה מול מחשב, כדי לשמור על בריאותך ללא מוצרים ארגונומים אנחנו חשופים לפגיעות גופניות, מרמה קלה הגורמת כאב והעדרות מהעבודה ועד מחלות כרוניות כולל לחץ דם, לב וסכרת. הסיבה היא שכמו רבים גם אתם מבלים זמן ממושך מול המחשב במהלך שעות העבודה.  גם את שעות הפנאי, אנו מבלים בישיבה על הספה, מול הטלויזיה או מסכים אחרים.

רופאים אומרים שישיבה מעל 9 שעות ביום היא קטלנית. אנו יושבים בממוצע 9.3 שעות ביום.  הפתרון מורכב מישיבה נכונה  – כאשר יושבים – ושילוב עם עמידה כדי לצמצם את שעות הישיבה ל-3 בלבד. שינוי שיכול להיות מתורגם לשנתיים נוספות בחיים

סגירת תפריט